Обмін і повернення

Отримали посилку з помилковим кольором, або переплутали позицію в замовленні? Побачили пошкодження товару, коли перевіряли посилку при отриманні? Розуміємо, непорозуміння іноді трапляються.

Розкажіть нам про проблему і ми допоможемо швидко її вирішити.

1. Якщо при отриманні посилки ви виявили, що доставлений товар не відповідає замовленню, то на ваше прохання, менеджер на пункті видачі, забере товар і поверне оплату. У пункті видачі посилок поштових служб-партнерів можливе повернення всієї посилки, але не окремих позицій.

2. Якщо проблема виявлена ​​пізніше: коротко опишіть ситуацію; прикладіть фото або відео товару, який придбали у нас і хотіли б повернути; надішліть листа на нашу електронну адресу sales@ctcnail.club.

Якщо товар не відкритий, а цілісність упаковки не порушена, протягом 14 днів з моменту покупки ви можете повернути товар.

На жаль, жоден бренд не застрахований від збою на виробництві. Якщо виявите недолік, скажіть про це. Наш клієнт-менеджер запропонує можливі рішення, а в разі обміну або повернення товару, розповість, як відправити посилку нам.

Будь ласка, зберігайте упаковку зі штрих-кодом товару, це важливо. При зверненні ми попросимо надати і сам товар або товари, що входили в набір (без пошкоджень під час розпакування і використання), всі комплектуючі та упаковку товару зі штрих-кодом виробника а також документ, що підтверджує придбання товару у нас.

Вивчаємо повернуті позиції протягом 14 днів після отримання посилки, і приймаємо рішення про повернення грошових коштів на вказаний рахунок. Додатково вам відправлять повідомлення на електронну адресу про статус повернення.

Єдине прохання: не повертайте товари, придбані в іншому магазині. А також, продукцію, якою ви користувалися, і вироби, за якими немає аргументованих причин для обміну або повернення.

У всіх інших ситуаціях, ми намагаємося допомогти швидко і легко оформити обмін або повернення. Для уточнення інформації, зв'язуйтеся з нами за номером: (068) 675 77 13, або (050) 061 23 32.